Oferta pracy - technik/instalator

POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO "Technik / Instalator / Serwisant sieci FTTH GPON, WLAN"

OBOWIĄZKI:

  • montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych u abonentów
  • montaż i spawanie światłowodów
  • przeciąganie kabli światłowodowych
  • pomiary na urządzeniach pomiarowych

OFERUJEMY:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • łatwy dostęp do nowych technologii
  • rozwój zawodowy
  • wynagrodzenie zależne od umiejętności, zaangażowania i samodzielności

WYMAGAMY:

  • pozytywnego myślenia
  • zapału do pracy  i chęci rozwoju zawodowego
  • punktualności
  • znajomości systemu Windows znajomości protokołów internetowych TCP/IP, PPPoE (ew. gotowość szybkiej nauki)
  • znajomości systemów Mikrotik/Ubiquiti (ew. gotowość szybkiej nauki)
  • prawa jazdy kategorii "B"

Mile widziane doświadczenie w pracy serwisanta, instalatora sieci internetowych lub alarmowych.

KONTAKT:

Aplikacje prosimy składać drogą mailową na adres biuro@cybernetwmw.pl.
W razie ew. pytań prosimy o  kontakt mailowy lub pod numerem: 12 397 52 00

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”