Rozwój Twojej Firmy

W Biznesie stabilny i szybki dostęp do internetu to konieczność.
Dla wymagających Klientów oferujemy symetryczny dostęp do internetu o prędkościach od kilkudziesięciu Mbit/s do kilku Gbit/s, który świadczymy w oparciu o własną infrastrukturę radiową i światłowodową. Zaletą naszych łącz jest ich elastyczność, dlatego wraz z rozwojem Twojej firmy możemy świadczyć Tobie dostęp o coraz większej przepustowości.
Oprócz dostępu do internetu istotnym elementem w firmie są tanie rozmowy telefoniczne, które w rozliczeniu miesięcznym mogą generować spore koszty. Wychodząc na przeciw wymaganiom rynku dajemy możliwość zminimalizowania tych kosztów dzięki naszym usługom telefonicznym.

Dzięki nam możesz posiadać kilkadziesiąt numerów telefonicznych w atrakcyjnej cenie, integrujemy również firmy składające się z kilku/kilkudziesięciu oddziałów umożliwiając im darmową i nieograniczoną komunikację między sobą.

informacje

2021-04-08 Z radością informujemy, że sieć światłowodowa w Rudawie została pospawana i zostały już wykonane pierwsze podłączenia domów do światłowodu. Od poniedziałku 12.04 ruszamy pełną parą!  2021-03-29 Uprzejmie informujemy, że w miejscowości Rudawa (rejon na północ od linii kolejowej) spawanie światłowodu dobiega końca. W drugim tygodniu kwietnia rozpoczniemy ...
czytaj dalej

Używane dziś powszechnie przewodowe sieci LAN umożliwiają wzajemne łączenie np. komputerów PC z wykorzystaniem do tego celu różnych typów kabli i światłowodów. Natomiast WLAN to sieć lokalna zrealizowana bez użycia przewodów.

czytaj więcej
© Cybernet WMW 2003-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone