Rozwój Twojej Firmy

W Biznesie stabilny i szybki dostęp do internetu to konieczność.
Dla wymagających Klientów oferujemy symetryczny dostęp do internetu o prędkościach od kilku do kilkuset Mbit/s, który świadczymy w oparciu o własną infrastrukturę radiową i światłowodową. Zaletą naszych łącz jest ich elastyczność, dlatego wraz z rozwojem Twojej firmy możemy świadczyć Tobie dostęp o coraz większej przepustowości.
Oprócz dostępu do internetu istotnym elementem w firmie są tanie rozmowy telefoniczne, które w rozliczeniu miesięcznym mogą generować spore koszty. Wychodząc na przeciw wymaganiom rynku dajemy możliwość zminimalizowania tych kosztów dzięki naszym usługom telefonicznym.

Dzięki nam możesz posiadać kilkadziesiąt numerów telefonicznych w atrakcyjnej cenie, integrujemy również firmy składające się z kilku/kilkudziesięciu oddziałów umożliwiając im darmową i nieograniczoną komunikację między sobą.

Światłowód w Twoim domu.

    2019-02-01 Nasz światłowód w Aleksandrowicach już działa. Trwają podłączenia domów i firm. Zapraszamy do skorzystania z naszych szybkich i stabilnych łącz światłowodowych.  2019-01-03 Sieć światłowodowa w Kryspinowie już działa. Trwają podłączenia. 2018-11-10 Trwa budowa sieci światłowodowej w Kryspinowie i już można zapisywać się na liście chętnych do ...
czytaj dalej

Używane dziś powszechnie przewodowe sieci LAN umożliwiają wzajemne łączenie np. komputerów PC z wykorzystaniem do tego celu różnych typów kabli i światłowodów. Natomiast WLAN to sieć lokalna zrealizowana bez użycia przewodów.

czytaj więcej
© Cybernet WMW 2003-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone