Stały dostęp do Internetu

Świadczenie usługi dostępu do Internetu to podstawowy i jednocześnie najważniejszy zakres działalności naszej firmy. Nasz oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W ramach świadczonych usług projektujemy i wykonujemy sieci bezprzewodowe w technologi 2.4GHz i 5GHZ, dostarczamy łącza zarówno dla grup odbiorców (dot. już istniejących sieci domków czy bloków) jak i odbiorców indywidualnych.

Oferowane przez nas usługi to najlepsze rozwiązania w dziedzinie bezprzewodowego dostępu do internetu zarówno dla użytkowników komputerów stacjonarnych jak również dla komputerów przenośnych. Zapewniamy wsparcie techniczne, stałą konserwacje, modernizację i administrację naszej sieci.


1. Stały, nowoczesny, szerokopasmowy dostęp do Internetu dla klientów indywidualnych i biznesowych.
Podłączenie do sieci CYBERNET WMW odbywa się przy zastosowaniu najnowszych technologii:

 

2. Dedykowane łącza symetryczne
Niniejsza kategoria dotyczy symetrycznych łącz z gwarancją przepustowości, realizowanych poprzez zastosowanie dedykowanych radiolinii punkt - punkt.
W sprawie uzyskania dokładniejszych informacji dot. warunków podłączenia, prosimy kontaktować się indywidualnie z Biurem Obsługi Klienta.

UWAGA!!!

2020-07-28 Uprzejmie informujemy, że w dniach 28-31 lipca br. z powodu okresu urlopowego, stacjonarne Biuro Obsługi Klienta pod adresem Zabierzów, ul. Willowa 11 będzie zamknięte dla Klientów.  Kontakt z Biurem Obsługi Klienta będzie możliwy wyłącznie drogą telefoniczną i e-mialową. Dokumenty można wysyłać do nas pocztą lub kurierem lub zostawiać w skrzynce pocztowej ...
czytaj dalej

Używane dziś powszechnie przewodowe sieci LAN umożliwiają wzajemne łączenie np. komputerów PC z wykorzystaniem do tego celu różnych typów kabli i światłowodów. Natomiast WLAN to sieć lokalna zrealizowana bez użycia przewodów.

czytaj więcej
© Cybernet WMW 2003-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone