Stały dostęp do Internetu

1.Łącza abonenckie w technologii 5G
Podłączenie do sieci CYBERNET WMW odbywa się przy zastosowaniu najnowszych technologii

Korzyści dostępu do sieci INTERNET w Cybernet WMW:

  • prędkości od 4 Mbit/s do 32 Mbit/s !
  • brak limitu przesyłu danych
  • wysokiej jakości, stały dostęp do Internetu
  • możliwość uzyskania stałego, publicznego adresu IP

                         
Miesięczne opłaty abonamentowe:Jednorazowe opłaty instalacyjne:

Rodzaj opłaty:

Umowa na czas określony -

24 miesiące (brutto)

Umowa na czas określony -

12 miesięcy (brutto)

Opłata instalacyjna 1,00 zł 199,00 zł


Świadczenie usługi dostępu do Internetu to podstawowy i jednocześnie najważniejszy zakres działalności naszej firmy. Nasz oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, dostarczamy łącza zarówno dla grup odbiorców (dot. już istniejących sieci domków czy bloków) jak i odbiorców indywidualnych.

2. Dedykowane łącza symetryczne
Niniejsza kategoria dotyczy symetrycznych łącz z gwarancją przepustowości, realizowanych poprzez zastosowanie dedykowanych radiolinii punkt - punkt.
W sprawie uzyskania dokładniejszych informacji dot. warunków podłączenia, prosimy kontaktować się indywidualnie z Biurem Obsługi Klienta.

Oferowane przez nas usługi to najlepsze rozwiązania w dziedzinie bezprzewodowego dostępu do internetu zarówno dla użytkowników komputerów stacjonarnych jak również dla komputerów przenośnych. Zapewniamy wsparcie techniczne, stałą konserwacje, modernizację i administrację naszej sieci.

  

UWAGA!!!

UWAGA! Czasowe wyłączenie bezpośredniej obsługi Klientów

W trosce o Państwa zdrowie, a także zdrowie pracowników, zdecydowaliśmy o czasowym wyłączeniu bezpośredniej obsługi  klientów w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Willowej 11. Ograniczenie obowiązuje w dniach od 16 marca 2020 r. do odwołania.

Dokumenty możecie Państwo przesyłać do nas za pośrednictwem Poczty Polskiej ...
czytaj dalej

Używane dziś powszechnie przewodowe sieci LAN umożliwiają wzajemne łączenie np. komputerów PC z wykorzystaniem do tego celu różnych typów kabli i światłowodów. Natomiast WLAN to sieć lokalna zrealizowana bez użycia przewodów.

czytaj więcej
© Cybernet WMW 2003-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone