Aktualności

informacje

2023-11-22 Już jest! Ultraszybki internet światłowodowy w miejscowości Siedlec. Gwarantujemy Internet światłowodowy już w cenie 69,00 zł miesięcznie (bez ukrytych kosztów za utrzymanie linii lub zgody marketingowe), a najlepszy wariant zapewnia prędkość nawet 940 Mb/s. Wszystkie osoby, firmy, instytucje którym zależy na szybkim i niezawodnym internecie prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta pod nr telefonu: 12 397 52 00 lub mailowo:  biuro@cybernetwmw.pl.


2023-03-27 Jako operator sieci światłowodowej bezustannie dbamy o najwyższą jakość usług dostępu do internetu. Dzięki uruchomieniu kolejnego szkieletu szerokopasmowej sieci FTTH, już teraz możemy zaoferować mieszkańcom Niegoszowic setki Megabitów prędkości. Dostęp do szerokopasmowego internetu umożliwania dostęp do wielu usług np. telewizji 4K, gier w czasie rzeczywistym, monitoringu, systemu inteligentnego domu. Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: (12) 397 52 00 lub mailowo: biuro@cybernetwmw.pl


2023-02-27 Informujemy, że już od 1 marca 2023 r. zostanie aktywowana sieć światłowodowa w Nawojowej Górze. Sprawdź już dzisiaj Twoją możliwość dostępu do szerokopasmowej sieci światłowodowej kontaktując się z naszym Biurem Obsługi Klienta i pozwól sobie przeglądać zawartości internetu najszybciej jak to tylko możliwe. Ściąganie dużej ilości danych w ciągu paru sekund, oglądanie filmów w 4K czy rozrywka i gry online są już możliwe na wyciągnięcie ręki. Mieszkańcy, którzy chcą sobie zapewnić nieograniczony i komfortowy dostęp do sieci prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: (12) 397 52 00 lub mailowo: biuro@cybernetwmw.pl


2023-02-25 Rozwój sieci światłowodowych wyznacza nowy kierunek w budowie sieci telekomunikacyjnych! Już niedługo mieszkańcy miejscowości Siedlec będą mogli korzystać z nowo powstającej w tej miejscowości światłowodowej sieci szerokopasmowej FTTH. Osoby oraz firmy zainteresowane podłączeniem do światłowodu mogą sprawdzić dostępność usług pod swoim adresem. Pomogą w tym pracownicy naszego Biura Obsługi Klienta. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: (12) 397 52 00 lub mailowo: biuro@cybernetwmw.pl


2023-01-03 Radwanowice to kolejna miejscowość, gdzie właśnie uruchomiliśmy kolejne odcinki naszej super szybkiej sieci światłowodowej. Jest to obecnie najnowocześniejsza i najwydajniejsza technologia dostarczania internetu, telewizji z kanałami 4K, i innych danych.  Aby zamówić usługę, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: (12) 397 52 00 lub mailowo: biuro@cybernetwmw.pl Nasi konsultanci chętnie doradzą w kwestii doboru oferty oraz zaproponują najlepsze rozwiązanie, które sprawdzi się w Twoim domu i/lub firmie.


2022-12-27 Prace związane z budową sieci światłowodowej w Nawojowej Górze zmierzają do końcowego etapu. Obecnie trwa proces łączenia poszczególnych odcinków sieci światłowodowej pozwalający uzyskać płynny przepływ danych.


2022-12-13 Dlaczego my? Zachęcamy do zapoznania się z materiałem filmowym na YouTube na temat patriotyzmu konsumpcyjnego. Od 09:20 jest mowa o telekomunikacji. https://www.youtube.com/watch?v=N5t3woBOlnw


2022-11-18 W Pisarach oraz w Dubiu uruchomiliśmy właśnie kolejne odcinki nowoczesnej infrastruktury sieci światłowodowej. Osoby zainteresowane podłączeniem do naszej sieci zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta: telefonicznie (12) 397 52 00, lub mailowo na adres: biuro@cybernetwmw.pl, lub osobiście w Biurze Obsługi Klienta w siedzibie naszej firmy w Zabierzowie.


2022-11-10 Na zaproszenie Sołtysa i Rady Sołeckiej Niegoszowic nasza firma weźmie udział w zebraniu wiejskim, które odbędzie się 13 listopada (niedziela) 2022 r. o godzinie 16:00 w budynku Świetlicy Wiejskiej w Niegoszowicach (dawna szkoła) ul. Rostworowskich 23. Przedstawiciele naszej firmy przybliżą informacje dotyczące budowanej linii światłowodowej oraz udzielą wskazówek w kwestii oferty i możliwości przyłączenia domu do internetu szerokopasmowego. Zachęcamy mieszkańców do uczestnictwa w zebraniu. Do zobaczenia.


2022-10-25 Prace związane z budową światłowodu w Pisarach zbliżają się ku końcowi. Za niedługo sieć zostanie również pospawana w Dubiu i Radwanowicach, a stąd już niedługa droga do zakończenia prac i uruchomienia usług. Osoby oraz firmy zainteresowane podłączeniem do światłowodu mogą sprawdzić dostępność usług pod swoim adresem. Pomogą w tym pracownicy naszego Biura Obsługi Klienta. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: (12) 397 52 00 lub mailowo: biuro@cybernetwmw.pl


2022-09-26 Kontynuując rozbudowę sieci światłowodowej informujemy, że od października rusza budowa nowoczesnej infrastruktury światłowodowej w Niegoszowicach. To obecnie najwydajniejsza technologia dostarczania internetu, telewizji oraz innych danych. Zarówno mieszkańcy wsi, jak i firmy z tego rejonu, kontaktując się z naszym Biurem Obsługi Klienta, mogą sprawdzić czy będą w zasięgu dostępu do sieci światłowodowej i już teraz mogą zapisać się na planowane wykonanie przyłącza.


2022-08-05 Powiększyliśmy zasięg sieci światłowodowej w Więckowicach! Od dzisiaj ruszają kolejne ulice: Topolowa, Lipowa, Akacjowa, Słoneczna, Wesoła, Zacisze, Sportowa. Wszystkich chętnych zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: (12) 397 52 00 lub mailowo: biuro@cybernetwmw.pl


2022-07-25 Mamy dobre wieści dla mieszkańców Nawojowej Góry. Informujemy, że od sierpnia rozpoczynamy budowę szerokopasmowej sieci doprowadzającej światłowód do domów jednorodzinnych i firm w Nawojowej Górze. Dzięki temu miejscowość ta zostanie wyposażona w najnowocześniejszą sieć szerokopasmową. Mieszkanców, którzy mają pytania dotyczące budowanej sieci światłowodowej zapraszamy na zebranie wiejskie w dniu 29.07.2022 r. (piątek) o godz. 18:00 w Domu Gromadzkim, ul. Nawoja 90.

Wszystkich zainteresowanych podłączeniem do naszej sieci i skorzystaniem z internetu światłowodowego, telefonii IP, a także telewizji kablowej zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: (12) 397 52 00 lub mailowo: biuro@cybernetwmw.pl


2022-07-12 Informujemy, że w Karniowicach i Kobylanach została wykonana magistralna infrastruktura światłowodowa. Tym samym kolejni mieszkańcy gminy Zabierzów zyskali możliwość dostępu do łącz telekomunikacyjnych najwyższej jakości pozwalających korzystać z bardzo szybkich mediów transmisyjnych. Za pomocą światłowodu przesyłamy nie tylko sygnał internetowy, ale również telewizyjny i telefoniczny. Wszystko to jest dostępne w wygodnych i finansowo opłacalnych pakietach. Mieszkańcy, którzy chcą sobie zapewnić nieograniczony i komfortowy dostęp do sieci prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.


2022-06-01 Kolejnym celem dla wyeliminowania terytorialnych różnic w możliwości dostępu do internetu o wysokich przepustowościach jest budowa nowoczesnej sieci światłowodowej dla mieszkańców Dubia i Radwanowic. Planowany termin rozpoczęcia prac wykonawczych to lipiec 2022.


2022-05-30 Informujemy, że w sołectwie Pisary trwają ostatnie prace przygotowawcze do budowy nowoczesnej sieci światłowodowej w ramach zatwierdzonego projektu pod nazwą Jurajska Sieć Światłowodowa. W najbliższym czasie ruszą prace związane z podwieszaniem kabla światłowodowego na słupach w całej miejscowości. Prace powinny potrwać ok. 2 miesiące. Wszyscy mieszkańcy, którzy chcą sprawdzić, czy ich gospodarstwo domowe uzyska dostęp do sieci światłowodowej lub chcą dopytać w sprawach związanych z budową sieci światłowodowej prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta


2022-05-20 Informujemy, że zrealizowaliśmy budowę nowoczesnej sieci światłowodowej w Nielepicach. Internet światłowodowy, telefonia IP, telewizja kablowa są już dostępne dla mieszkańców ulic: Długiej, Sosnowej, Pogodnej, Klonowej, Konwaliowej. Ruszyła także światłowodowa infrastruktura magistralna w Młynce. Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.


2022-05-18 Kolejny etap budowy Jurajskiej Sieci Światłowodowej w gminie Zabierzów zakończony. Tym samym na ulicach Rudawy (Krakowskiej, Śląskiej, Zarzecze, Wyspiańskiego, Legionów Polskich, Podłonie, Na Skarpie, Kolbego, Słoneczna, Nad Rudawką) zapewniliśmy kolejnym mieszkańcom gminy szybkie światłowodowe łącze. Osoby chętne do podłączenia swojej nieruchomości do internetu światłowodowego i aktywacji usług zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.


2022-05-01 Informujemy, że w Więckowicach wzdłuż ulicy: Kasztanowej, Ogrodowej, Spacerowej i Willowej została uruchomiona światłowodowa sieć szerokopasmowa. Mieszkańcy Więckowic, którzy chcieliby posiadać dostęp do: internetu światłowodowego, telefonii IP, telewizji kablowej, a zamieszkujący wzdłuż w/w ulic mogą kontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu umówienia terminu montażu światłowodu do swojej posesji.


2022-04-14 Informujemy, że na ulicy Gazowej i Wąskiej w Zabierzowie uruchomiliśmy sieć światłowodową. Osoby chętne na podłączenie swojego domu do sieci proszone są o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.


2022-02-22 Sieć światłowodowa w Kochanowie gotowa! Trwają podłączenia


2022-01-23 Trwa budowa sieci światłowodowej w miejscowościach: Rudawa (etap II), Więckowice, Karniowice, Kobylany . Na słupach elektrycznych wieszane są kable światłowodowe. Uruchomienie sieci jest planowane na II kwartał 2022.


2022-01-20 Światłowód w Bolechowicach (etap II ) już działa. Trwają podłączenia domów i firm. Trwa spawanie sieci światłowodowej w Kochanowie.


2021-11-02 Informujemy, że od dnia 2 listopada 2021 nasze Biuro Obsługi Klienta będzie czynne od pn - pt w godzinach: 9:00 - 16:00


2021-10-01 Światłowód w Zelkowie (etap II ) już działa. Trwają podłączenia. Trwa spawanie sieci światłowodowej w Bolechowicach (etap II) 


2021-08-18 Z radością informujemy, że rozbudowa sieci w Rudawie spowodowała że nasz światłowód dotarł do Pisar (domy zlokalizowane na granicy Rudawy)  i ze światłowodu cieszy się już kilku odbiorców w tej miejscowości. 


W roku 2022 miejscowości: Pisary, Radwanowice, Dubie, Siedlec zostaną objęte zasięgiem naszego światłowodu.


2021-04-08 Z radością informujemy, że sieć światłowodowa w Rudawie została pospawana i zostały już wykonane pierwsze podłączenia domów do światłowodu. Od poniedziałku 12.04 ruszamy pełną parą! 


2021-03-29 Uprzejmie informujemy, że w miejscowości Rudawa (rejon na północ od linii kolejowej) spawanie światłowodu dobiega końca. W drugim tygodniu kwietnia rozpoczniemy podłączenia pierwszych Odbiorców.


2021-03-26 Trwa budowa sieci światłowodowej w Bolechowicach (etap I)  i  Zelkowie (etap I) . Na słupach elektrycznych wieszane są kable światłowodowe. Uruchomienie sieci jest planowane na IV kwartał 2021.


2021-02-24 Uprzejmie informujemy, że w miejscowości Rudawa nasz światłowód już wisi i jest w trakcie spawania. Sieć światłowodowa będzie uruchomiona z końcem kwietnia. Osoby chętne do podłączenia zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. W trakcie projektowania jest Rudawa etap II oraz Młynka. 


2020-10-22   Informujemy, że została uruchomiona sieć światłowodowa w miejscowościach: Brzezie i Ujazd oraz Zelków (rejon Gacki do skrzyżowania). Trwają podłączenia.


2020-07-15 Nasze biuro w Zabierzowie przy ul. Willowej 11 ponownie jest do Państwa dyspozycji. Godziny pracy nie ulegają zmianie. Oczywiście nadal przestrzegamy zasad bezpieczeństwa i higieny, do czego również Państwa zachęcamy. Zapraszamy


W dalszym ciągu dokumenty możecie Państwo przesyłać do nas za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera lub zostawiać je w naszej skrzynce pocztowej znajdującej się przy drzwiach wejsciowcych na zewnątrz budynku.


2020-02-19 Trwa budowa sieci światłowodowej w Brzeziu i Ujeździe, i już można zapisywać się na liście chętnych do podłączenia. Zapraszamy.


 

2019-12-18 Uprzejmie informujemy o zmianie godzin pracy Biura Obsługi Klienta w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Szczegóły w dziale KONTAKT.


2019-07-24 Sieć światłowodowa w Nielepicach już działa.  Do użytku został oddany I etap sieci. Trwają podłączenia. 


2019-02-01 Nasz światłowód w Aleksandrowicach już działa. Trwają podłączenia domów i firm. Zapraszamy do skorzystania z naszych szybkich i stabilnych łącz światłowodowych. 


2019-01-03 Sieć światłowodowa w Kryspinowie już działa. Trwają podłączenia.


2018-11-10 Trwa budowa sieci światłowodowej w Kryspinowie i już można zapisywać się na liście chętnych do podłączenia. Zapraszamy.


2018-09-04 Oferta naszych usług została rozszerzona o Telewizję Cyfrową którą świadczymy w oparciu o infrastrukturę światłowodową.  Zapraszamy do skorzystania z promocyjnych ZESTAWÓW CYBERSMART.


2018-01-20 W końcu!  Nasz światłowód w Tomaszowicach  już działa.


2017-09-20 Nasz światłowód w Modlnicze  i części Modlnicy już działa. Trwają podłączenia domów i firm. Zapraszamy do skorzystania z naszych szybkich i stabilnych łącz światłowodowych.


2017-06-06 Trwa budowa sieci światłowodowej na terenie miejscowości Modlniczka, Modlnica, Tomaszowice i już można zapisywać się na liście chętnych do podłączenia.


W okresie przejściowym (do czasu podłączenia światłowodu) proponujemy szybkie łącza radiowe w technologi 5GHz. Wszystkie łącza bez limitów. 


Zachęcamy do kontaktu.

KOMUNIKATY TECHNICZNE - nowy dział

2016-12-07 Informujemy iż na naszej stronie Internetowej powstał dział: KOMUNIKATY gdzie będą zamieszczane informacje o aktualnie lub w przyszłości planowanych pracach/wyłączeniach oraz informacje  o ew. awariach.

 

Korzystajac z usług CYBERNET WMW wspierasz POLSKĄ gospodarkę!

  • 09.06.2016 Z radością informujemy, że firma CYBERNET WMW jako jedna z pierwszych w regionie otrzymała certyfikat POLSKI KAPITAŁ.
© Cybernet WMW 2003-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone