Charakterystyka naszej firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi dostępu do Internetu w oparciu o własną sieć teletransmisyjną. Doświadczenie wykwalifikowanych specjalistów i wdrażanie coraz to nowszych technologii pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Naszą mobilnością i elastycznością dostosowujemy się do potrzeb Klienta tak, by był on zadowolony ze współpracy z nami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Firma RodzinnaPolski Kapitał

Nowoczesna sieć teletransmisyjna CYBERNET WMW jest największą platformą telekomunikacyjną w Gminie Zabierzów, stawiającą na jakość i bezpieczeństwo oferowanych usług.

Nasza sieć wyróżnia się

wydajnością – szkielet sieci oparty jest o nowoczesne rozwiązania światłowodowe i bezprzewodowe


zasięgiem - obejmującym ponad 50 miejscowości w Gminie Zabierzów, Zielonki, Wielka Wieś, Jerzmanowice, Liszki, Krzeszowice, Kraków


przepustowością - połączenie z największą światłowodową siecią internetową w Polsce umożliwia dostęp do zasobów globalnej sieci Internet z przepustowością do kilkudziesięciu gigabitów


łatwością rozbudowy o kolejne węzły światłowodowe, stacje nadawcze i punkty dostępowe

Sieć teletransmisyjną Cybernet WMW charakteryzuje elastyczność, niezawodność i możliwość zaspokojenia nawet najbardziej wyspecjalizowanych wymagań Klientów. Cybernet WMW stale rozbudowuje swoją sieć szkieletową i lokalne mniejsze sieci w oparciu o sprzęt i oprogramowanie renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Wykorzystywane są najnowocześniejsze rozwiązania dostępowe oraz rozwiązania z zakresu transmisji danych i głosu.

Cybernet WMW